LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

 2018-07-19

Zarasų socialinės globos namų tinklinio komandos liepos 4 d. ir liepos 11 d. dalyvavo Parko tinklinio varžybose Jurdaičių ir Skemų socialinės globos namuose. Globos namus atstovavo po dvi tinklininkų komandas. Turnyrai buvo skirti Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Jurdaičių socialinės globos namuose vykusiame turnyre dalyvavo Dūseikių, Jurdaičių ir Zarasų socialinės globos namų komandos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Zarasų I komanda A pogrupyje užėmė III, o Zarasų II, B pogrupyje užėmė – II vietą.

Skemų socialinės globos namuose dalyvavo 10 komandų iš Jotainių, Kupiškio, Aknystos, Jurdaičių, Zarasų, Skemų ir Memelės (Latvijos Respublika) socialinės globos namų. Komandos burtu keliu buvo suskirstytos į tris pogrupius. Zarasų I komanda C pogrupyje užėmė II – vietą, o Zarasų II komanda B pogrupyje užėmė II – vietą.

Turnyrų dalyviai apdovanoti medaliais, taurėmis, padėkos raštais, atminimo dovanomis. Gyventojai aplankė draugus, susitiko senus pažystamus, turiningai praleido laiką.

Dėkojame organizatoriams už gražius renginius

Socialinis darbuotojas Paulius Paskačius

Nuotraukos autoriaus

askem1

askem2

askem3

askem 4

askem5

askem6