LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2018-08-17

Kaip ir kiekvieną vasarą negalėjome nusėdėti namuose. Susidėjome daiktus, palapines ir dvidešimt penki gyventojai iškeliavome stovyklauti prie Ąsavo ežero.

Ežeras, miškas, grybai, uogos, žuvys visko tiek daug, todėl nusprendėme pasikviesti kartu pabūti ir kitų globos namų gyventojus. Stovyklauti atvyko gyventojai lydimi darbuotojų iš Ukmergės raj. Jasiuliškių , Rokiškio raj. Skemų , Telšių raj. Duseikių , Joniškio raj. Jurdaičių socialinių globos namų.

Geras oras, geri seniai pažystami žmonės neleido liūdėti. Kiekvienas rado savo mėgstamą užsiėmimą. Vieni žvejojo, kiti uogavo, kas tiesiog maudėsi ir ilsėjosi gamtoje. Kiekviena diena baigdavosi vakaronėmis, šokiais, vaišėmis.

Ketvirtadienio popietę sulaukėme kitų gyventojų iš mūsų globos namų, kurie gamtoje norėjo pabūti dienos metu, juos taip pat sutikome su vaišėmis.

Užimtumo specialistės Virginija ir Birutė visus sąskrydžio dalyvius užėmė ir pralinksmino žaidimų popiete. Rungčių - užduočių dalyviai vėliau buvo apdovanoti padėkomis, suvenyrais ir saldumynais. Tą patį vakarą mus aplankė Arūno Kuliešos ir Jurdano Pakalniškio globėjai. Jie taip pat parodė savo paruoštą meninę programėlę, dalyvavo šokių vakaronėje, pasveikino sąskrydžio dalyvius.

Kad ir kaip būtų gaila palikti dar nesurinktas miško gėrybes, gerai kimbančias žuvis, šiltą Ąsavo ežero vandenį, atėjo metas ruoštis į namus.

Atsisveikinome su svečiais iki kitų metų ir patys išskubėjome į namus.

Socialinė darbuotoja Valerija Grigorjeva

Nuotraukos Birutės Paskačienės

aasavas1

aasavas2

aasavas3

aasavas4

aasavas5

aasavas6

aasavas7

aasavas8

aasavas9

aasavas10

aasavas11

aasavas12