LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2018-09-04

Rugpjūčio trisdešimt pirmąją mūsų namų kieme organizavome vasaros palydų šventę.

Baigėsi vasara, o dar tik ką ji taip svaiginančiai kvepėjo. Kvepėjo braškėmis ir žydinčiomis liepomis, nupjauta žole ir nokstančiais vaisiais, ir žinoma atostogomis. Vasaros kvapas viliojo iš namų ir neleido liūdėti.

Vasariški orai apdovanojo saule, šiluma, o patirti atostogų nuotykiai ilgai neblėstančiais kelionių įspūdžiais, savarankiškumą ugdančiomis iškylomis, dvasios ramybę padedančiomis atgauti pasivaikščiojimų gamtoje akimirkomis.

Manau, nieks neprieštaraus, kad niekas kitas taip gerai nenuteikia puikiai savijautai, kaip gurkšnis tyro oro su keliomis natomis skambančios muzikos, dainos, šokiai, mėgstama veikla. Visa tai paskutiniąją vasaros dieną ir vyko mūsų kiemelyje.

Dainų ir šokių pynę dovanojo mūsų namų saviveiklos kolektyvai. Mėgstančius kurti ir tuos kurie norėjo išbandyti kažką naujo kvietė kūrybinės dirbtuvėlės. Tie kas nors trumpam prisijungė prie užimtumo specialisčių Liudos ir Nijolės iš šventės grįžo su savo rankomis pasigamintais darbeliais.

Nepamiršome pasidžiaugti ir mūsų šviesuoliais. Nuo rugsėjo studijuoti į Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centrą iš mūsų namų išvažiuoja du studentai Auksė Mikitaitė ir Slavamir Avižen, o Audrius Kiekša šiais metais nuotoliniu būdu studijuos Vytauto Didžiojo universitete. Džiaugiamės, kad mūsų namų gyventojai siekia tobulėti kaip specialistai ir kaip asmenybės.

Užimtumo specialistė Virginija Varanavičienė

Nuotraukos Simono Mikšto

asudie1

asudie2

asudie3

asudie4

asudie5

asudie6

asudie7

asudie8

asudie9

asudie10

asudie11

asudie12

asudie13

asudie14

asudie15