LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2018-12-18

Utenos gyvūnų globos namai – yra tarpinė stotelė arba paskutiniai namai. Daugeliui gyvūnų tai ir mokykla, kurioje išmokstama, kad žmogus ne tik blogis. Įprantama prie rankų šilumos, dėmesio, sotumo.

Š. m. gruodžio 7 dieną Zarasų socialinės globos namų gyventojai, lydimi darbuotojų, aplankė Utenos gyvūnų prieglaudą, bei paaukojo surinktus pinigus. Gyventoja Giedrė Jankauskaitė grįžo pilna įspūdžių ir gerų emocijų, dalinosi su kitais žmonėmis įgyta nauja patirtimi.

Socialinė darbuotoja Justina Komkienė

Nuo šiol gyvūnų prieglaudoje gyvena Bučkis, kurio niekad neužmirš mūsų gyventojai

Pirmiausia apžiūrėjome globojamus katinus, gyvūnų prižiūrėtojos leido paglostyti, panešioti. Man pavyko vieną katiną prisijaukinti ir jis net leidosi, kad jį iššukuočiau. Darbuotojos buvo nustebusios kad man pavyko, nes jis nemėgo šukuotis.

Tada visi ėjome pasižiūrėti šunų. Labiausiai akį patraukė kalytė vardu Musė, kuri sirgo astma ir turėjo atsivedusi mažylį. Mažas šuniukas buvo labai mielas, kas norėjo galėjo jį palaikyti rankose. Kadangi mažylis neturėjo išrinkto vardo, prieglaudos darbuotojos pasiūlė visiems lankantiems sugalvoti jam vardą. Pasiūlau pavadinti jį Bučkiu, nes jis mažas ir labai mielas. Darbuotojos sutiko su pasiūlytu vardu.

Giedrė Jankauskaitė

Nuotraukos Rasos Larinienės ir Albinos Michailionytės

abuckis1

abuckis2

abuckis3