LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

 2019-01-02

Tirpstančios valandos belaukiant naujųjų metų visus mus  gruodžio 27 d. kvietė į pasakų šalį, kurioje stengėmės gražinti princesei prarastą džiaugsmą. Liūdinčiai princesei iškėlė puotą rūmuose į kurią lėkė kas tik netingėjo: skrido paukščiai, bėgo katės, lėkė dainininkai ir šokėjai. Vykstant smagiai ir nepakartojamai puotai visi linksminosi ir džiaugėsi, tik viena princesė liūdėjo.

Labai džiaugsmingai rūmų scenoje pasirodė svečių kapela iš Degučių, kuri visais įmanomais būdais bandė pralinksminti princesę, bet deja ir jai nepavyko.

 Kalėdų senelis, nešinas dovanų maišu pasirodė ne vienas, o su nykštuku kuris rankose laikė stebuklingą dėžutę kurią įteikė princesei. Atidariusi ją  princesė suprato, kad ji pilna stebuklų, o džiaugsmas slypi mažuose paprastuose dalykuose. Prisijungusi prie Kalėdų senelio princesė su didžiuliu džiaugsmu dalino dovanas.

Gruodžio 28 d. vis dar nesibaigiančių švenčių šurmuliu ir  džiaugsmu Kalėdų senelis su kupinu maišu patraukė aplankyti gyventojų kambariuose. Kas už eilėraštį, kas už šventinį palinkėjimą, o kas ir už nuoširdų Kalėdų laukimą  buvo senelio apdovanoti. Šventės mums dovanoja daug gerų emocijų ir nepamirštamų akimirkų.

Užimtumo specialistė Birutė Paskačienė

Nuotraukos Rimgailės Vaitkevičiūtės

aua1

aua2aua3

aua4

aua5

aua6

aua7

aua8

aua9

aua10

aua11

aua12