LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

 2019-02-05

Ar žinojote, jog galite užsidirbti karmos taškų savanoriaudami Zarasų socialinės globos namuose? Tą jau net keturis mėnesius daro devyniolikmetė zarasietė Rimgailė Vaitkevičiūtė! Štai ką pati mergina pasakoja apie šią altruistišką veiklą:

„Zarasų socialinės globos namuose lankausi jau keturis mėnesius. Pradėjau savanoriauti norėdama „pasimatuoti“ specialybę, su kuria ruošiuosi susisieti savo tolimesnį gyvenimą. Emocijos, kurias patiriu senelių namuose, tik dar kartą patvirtina mano teisingą pasirinkimą. Jaučiu didelį atgalinį ryšį su ten gyvenančiais žmonėmis. Juk jie taip išsiilgę bendravimo... Kiekvienas ateinantis į užsiėmimus sutinkamas su dideliu džiaugsmu. Savanoriavimas- ne tik dovana žmogui pas kurį einu, bet kartu tai ir suvokimas, kiek daug galiu duoti aukodama tik savo laiką. Žmogiškas santykis reikalingas bet kokioje srityje ir jis daug vertingesnis už daiktus ir paslaugas. Noriu gyventi pasaulyje kuriame nėra abejingumo, todėl jį pradedu kurti nuo savęs.“

Mes, Zarasų „Apskrito stalo“ savanorės Nikolė ir Kornelija, padrąsintos ir įkvėptos Rimgailės, kartu su ja apsilankėmė socialinės globos namuose, kuriuose mus maloniai sutiko užimtumo specialistės Virginija Varanavičienė ir Birutė Paskačienė. Kornelijos mintys apie šią įdomią patirtį:

„Iš socialinės globos namų išėjau jausdamasi laimingesne. Supratau, kaip svarbu ten gyvenantiems žmonėms gauti bent truputėlį dėmesio. Atrodo, juk nieko daug nepadarėm: pažaidėme kamuoliu, papiešėme, pasprendėme kryžiažodžius, pasikalbėjome. Bet kiek laimės tai jiems suteikė! Gera buvo matyti žmonių šypsenas juos užkalbinus. Tokia patirtis naudinga kiekvienam. Juk gera daryti gerus darbus!“

Jeigu ši savanoriška veikla jus sudomino, galite kreptis į Zarasų socialinės globos namus Tel. 8 385 46650; Mob. tel. 8 640 27881.

Už šiltą priėmimą ir pagalbą dėkojame savanorei Rimgailei Vaitkevičiūtei bei socialinės globos namų užimtumo specialistėms Virginijai Varanavičienei ir Birutei Paskačienei!

Zarasų ,,Apskritas stalas“ savanorė Nikolė Vavinskaitė

Nuotraukos Birutės Paskačienės

aapskritas1

aapskritas2

aapskritas3

aapskritas4

aapskritas5

aapskritas6