LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2018-10-01


Visada žemėje per mažai gerų žodžių – meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių. Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam, nusinešame, užgniaužę juos savo širdyse. Praeiname abejingi pro medį, paukštį, pro žydintį rugį ir pro kenčiantį žmogų, tarytum ne vienos žemės broliai, ne vienos saulės vaikai būtumėm. (Justinas Marcinkevičius)

Kasmet rugsėjo 27-ąją dieną mūsų globos namuose minima Socialinių darbuotojų diena.

Žmonių, kuriems reikalinga socialinių darbuotojų pagalba tik daugėja,  pagrindinė socialinio darbo idėja – padėti žmogui, puoselėti jo teisę gyventi pagarboje, ištarti paguodos žodį, suteikti dvasios stiprybę, grąžinti visaverčio gyvenimo džiaugsmą.

Geri darbai nelieko nepastebėti ir mūsų kolektyve. Padėkomis už nuoširdų ir nepriekaištingą darbą apdovanotos Janina Datkūnienė, Valerija Laipčienė, Danutė Valašinskaitė, Olia Dambrauskienė, o labiausiai nudžiugino dvi padėkos iš socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio, kurias gavo Daiva Pužienė ir Artūras Strui.

Zarasų socialinės globos namų socialinius darbuotojus su profesine švente savo pasirodymais sveikino Zarasų sportinių šokių "Vyja" šokėjai Rokas, Gabrielė, Nikita, Ugnė.

Užimtumo specialistė Birutė Paskačienė

Nuotraukos Deimantės Vaitkienės

assoc1

assoc2

assoc3

assoc4

assoc5

assoc6

assoc7

assoc8