LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2018-11-20

Linijinių šokių kolektyvas „Line step“ sėkmingai įgyvendino projektą, dalinai finansuojamą Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis pagal NVO ir Religinių bendruomenių dalinio finansavimo programą. Šio projekto tikslas - skatinti bendruomenės ,,Line step“ narių kūrybiškumą bei saviraiškos galimybes vykdant kūrybines veiklas su pagyvenusiais, negalią turinčiais žmonėmis ir vaikais Zarasų rajone.

Projekto metu buvo suorganizuota 10 kūrybinių šokių-dirbtuvių senjorams, gyvenantiems Zarasų socialinės globos namuose, bei bendrijos ,,Zarasų viltis“ šeimoms, auginančioms vaikus su sutrikusiu intelektu. Jų metu dalyviams buvo suteikta galimybė papildomoms užimtumo veikloms, didesnėms savirealizacijos galimybėms.

Taip pat buvo suorganizuoti 6 kūrybinių dirbtuvių-šokių užsiėmimai Zarasų ,,Santarvės“ mokyklos mokiniams. Bendruomenės nariai mokydami vaikus šokti ir patys įgijo gebėjimų dirbti ir kurti su vaikais. Vaikai, dalyvaudami veiklose, skatino domėjimąsi šokio menu, stiprino fizinį aktyvumą ir sveikatą. Užsiėmimai padėjo vaikams skatinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, saviraiškos galimybes. Galima sakyti, kad vaikai pamilo patį šokį ir kolektyvo nares, nes patys skirdavo šokėjoms pasimatymą-susitikimą ir vėl smagiai praleisti laiką šokant kartu.

Bendruomenės ,,Line step“ nariai po projekto įgyvendinimo planuoja toliau dalyvauti kūrybinėse, šokių mokymo veiklose ir jas pristatyti Zarasų krašto visuomenei renginių metu bei reprezentuojant Zarasų kraštą Lietuvoje (kasmetinis dalyvavimas festivalyje Palangoje) ar užsienio šalyse. Bendruomenė džiaugiasi, kad projekto veiklomis susidomėjo ir jose panoro dalyvauti siekdamas aktyvinti Zarasų visuomenę šokio mene ir Ignalinos rajono Visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyrius.

Bendruomenė ,,Line step“ dėkoja savo partneriams ir šauniesiems dalyviams už bendradarbiavimą ir aktyvų dalyvavimą.

Bendruomenės, linijinių šokių studijos „Line step“ narė Daiva Juškienė

Virginijos Varanavičienės nuotraukose šokių projekto Zarasų socialinės globos namuose akimirkos

astep1

astep2

astep3

astep4

astep5

astep6